Çözümler

We Shape Your Ideas

Tasarım ve Ürün Geliştirme


Düşünülebiliyorsa Yapılabilir!

MEBAK Metal Laboratuvarı ekibi o ürün fikrine 6F Ürün Geliştirme hizmetiine uyarak hizmet verir. Detaylı ARGE araştırması ve maliyet hesabı yapar. Kısa bir süre o ürün fikrinin veya tasarımın prototipi hazırlanmış olur. MEBAK Metal Laboratuar ekibi “Bu ürün uygun maliyetle üretilebilir mi, seçeneklik arasında verimli mi?” Gibi sorulara cevap arar. 3D yazıcılarla hazırlayan MEBAK Metal Laboratuar ekibi, müşterisinin onayıyla ürün seri üretime alır.


kalip

Kalıp Tasarım ve Üretim


Özel Kalıplar!

Her sektör ve iş kolu için farklı farklı yedek parça ihtiyaçları ortaya çıkar. Bununla beraber her farklı parça için farklı kalıplar çıkarmak gerekir. Elektronik sektörü için bir ürün geliştirirken sac ve plastik kalıbı çıkarmak gerekirken, mobilya veya beyaz eşya kulbu üretirken sadece alüminyum yeterli olur. MEBAK, her müşterisine özel tasarladığı esnek üretim süreciyle istenilen kalıpları zamanında ve kusursuz teslim eder.


sacisleme

Alüminyum ve Saç İşleme


Mükemmellik!

Alüminyumu işlemek tecrübe ve hassaslık gerektiren bir işlemdir. MEBAK, alüminyum ve sacı işlerken yüksek ilginlikte ve dikkatle çalışır. MEBAK detaycı ve esnek iş yapış şekli ile ürünlerde istenilen mükemmelliği sağlar.


yuzeyislem

Yüzey İşleme


Dayanıklı ve Güzel!

Eloksal kaplama, dayanıklı olan alüminyum ürünlerinin daha dayanıklı ve göze hoş görülmesi için yapılan bir işlemdir. Yapılan işlem sayesinde alüminyum mat ve parlak bir görünüm elde edilir. MEBAK, beyaz eşya sektöründeki tecrübesi ve sürekli gelişen teknolojisi sayesinde istediğiniz eloksal kaplı alüminyumları sizin için üretir. MEBAK, eloksal kaplama öncesinde müşterilerine satinaj, kumlama ve polisaj işlemlerini de titizlikle kendi bünyesinde gerçekleştirir. Müşterilerinin isteği doğrultusunda dış kaynak kullanarak, krom kaplama, serigrafi ve yaş boya hizmetleri de MEBAK tarafından sağlanmaktadır.


tedarikzinciri

Tedarik Zinciri


Her Adım Kurgulanmış!

MEBAK, müşterilerine zamanında teslimat için son derece titizlikle kurgulanmış tedarik zincirine sahiptir. MEBAK talep ve sipariş yönetimini, planlama ve üretimi, depo stok yönetimini ve araç takip sistemlerine kadar bütün adımları en ince ayrıntısına kadar kurgulamıştır. Müşterilerine tedarik konusunda hız ve adapte olabilirlik yetkinlikleri sayesinde rakiplerinden ayrılır. MEBAK, tedarik zincirini daha iyiye götürmek için sektörün dinamiklerini, teknolojilerini yakından ve ilgiyle takip eder.

Mühendislerimizle Konuşabilirsiniz!

Bu formda doldurduğunuz bilgiler doğrudan Tasarım ve ARGE Departmanı Mebak Metal Lab’a iletilecektir.
Ekibimiz size en geç 1-2 iş gününde geri dönüş sağlayacaktır.