Hakkımızda

We Shape Your Ideas

Düşünülebiliyorsa yapılabilir!


MEBAK 1975 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Beyaz eşya sektörü için yedek parça üreten şirket, 2007 yılında ikinci fabrikasını Manisa’da açmıştır. Şu anda İstanbul ve Manisa fabrikalarıyla yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermektedir.

MEBAK kurulduğu andan beri ana sanayi üreticileri için esnek iş yapış şekliyle hizmet verir. MEBAK her projeyi kendi özel koşullarında değerlendirir ve esnek iş yapış anlayışına göre modeller. Bu nedenle MEBAK müşterileri hayal ettikleri tasarıma sorunsuz ulaşır.

MEBAK müşterileriyle birlikte ürün geliştirir. Bunun için müşterileriyle Co-Creation workshoplar’ı düzenleyerek her projeyi kendi gerçeklerine göre modeller. Tasarım ve ARGE departmanlarının (Mebak Metal Lab) beraber çalışması sayesinde hızlı bir şekilde prototip aşamasına geçilir. Titiz işçilik ve nano tolerans teknolojisi sayesinde müşterilerine mükemmel bir hizmet sunar.

Ana sanayi üreticisinin isteği ona ayak uydurabilecek, hayatını kolaylaştıracak tedarikçilere sahip olmaktır. MEBAK’ın esnek iş yapış anlayışı, her tasarımın hayal edildiği gibi hayat bulmasına imkan verir. Bu sayede ana sanayicinin işi aksamaz ve kendisini güvende hisseder.

MEBAK için, eğer bir ürün düşünülüp tasarlanabiliyorsa yapılabilir. Tıpkı ilk arabanın, ilk uçağın, ilk buzdolabını sadece düşünceyle başlaması gibi…

0
+
YILI AŞKIN SÜRE
0
M2 ÜRETİM ALANI
0
ADET ÜRÜN YILDA İHRACAT

Hayalinizdeki her tasarımın özel ve tek olduğunu biliyoruz; bunun için esneğiz.

İlgiyle çalışıp sizin için yenilikçi çözümler sunarız. Hayalinizi hızla hayata geçiriyoruz.

Ürünlerinizin kalitesi için detaycıyız. “